Myjnia LUX

Strona główna
Oferta
Galeria
Kontakt

Pranie tapicerki samochodowej

Tą usługę wykonujemy po uprzednim skrupulatnym sprzątnięciu wnętrza. Poprzedzone jest również demontażem siedzeń oraz innych elementów wyposażenia wnętrza. Wykładzina płyty podłogowej, tapicerka drzwi czyszczona jest przy pomocy maszyny podającej wysokie ciśnienie mieszanki sprężonego powietrza i płyny piorącego. Urządzenie to nie daje najmniejszych szans na pozostanie w czyszczonych elementach jak również we wszystkich zakamarkach wnętrza naszego pojazdu drobninek kurzu i piasku. Następnie do akcji wkracza pospolity odkurzacz oraz profesjonalny odkurzacz piorący.
Po ukończeniu prania tapicerka jest bardzo dokładnie osuszana. Do wnętrza auta przy pomocy specjalnego klimatyzatora tłoczone jest suche powietrze a odsysane wilgotne co powoduje iż proces suszenia przebiega bardzo regularnie bez względu na umiejscowienie wilgoci.
Tak profesjonalne wyposażenie stanowiska prania tapicerki pozwala na wykonanie usługi bez względu na porę roku i warunku pogodowe. Zapewniamy bezpieczeństwo i dajemy gwarancję iż po naszej pracy w samochodzie nie pojawią się zacieki, pleśń, grzyb i brzydkie zapachy.


<< Oferta

Losowe zdjęcia

Copyright © 2008 Myjnia LUX, ul. Kameliowa 2, 81-589 Gdynia Dąbrowa, tel.: (058) 629-73-48, biuro@myjnialux.pl. Coded by Eller Spółka z o.o.